KABTEK Kablo

Dünya'da Kabtek

Şirketimiz Kabtek, ürünlerine AB pazarında geniş yer bulan ve geniş ürün yelpazesiyle kolay çözümler sunan bir firmadır. Optimum kalite/fiyat performansı eksenine oturttuğu nitelikli ürün, %100 güven ve iyi servis satış stratejisiyle koşulsuz müşteri memnuniyetini temel alan Kablotek, yaklaşımına dünya genelinde olumlu yanıt almıştır. 

Dünya pazarındaki Kablotek;

Kabtek, üretiminin yaklaşık %85 nını dünyanın en yüksek Teknik yeterlilik beklentisi olan Almanya, Fransa ve Diğer AB ülkelerine ihraç etmektedir. Pazarın en önemli distributörleriyle ana üretici konumunda çalışmaktadır.

Kablotek, doğru kalite seviyesine önem veren müşterilerin memnuniyetini sağlayan bir hizmet anlayışı sağlamaktadır. Kablotek üretimde gerekli tüm kalite belgelerine sahip olup, üretimde yüksek standartları yakalamış ve belgelerini çeşitli ürünlerde her geçen gün arttırmaktadır.

Kabtek, sektörel belirsizliklere karşı müşterilerini korumak amaçlı, hızlı ve güvenilir bir tedarik ağını sağlamaktadır. Avrupa’nın en hızlı teslimat süresini gerçekleştiren üretim tesisidir. Rakiplerinden “doğru ürün, doğru zaman ve doğru maliyetle üretme” felsefesiyle ayrışmıştır.

2003,2008 ve 2012 yıllarında yaptığı makine yatırımlarıyla planlı ve  doğru çözümleri, nitelikli işgücüyle düşük maliyetli üretim yapma yeteneğine sahiptir.

Şirket, AB pazarında geniş bir ürün yelpazesiyle bulunmaktadır. PVC, halojensiz, sinyal kumanda, elektronik kumanda, telekominikasyon,data, audio/video, enstrümantasyon, yangın alarm,gemi inşaat,vinç kreyn,konveyör kablolarına ek olarak 2009 da Fotovaltaik Solar (güneş enerjisi) ve diğer çeşitli kablolarında ürün çözümleri sağlamaktadır.

Şirketimizin rakiplerine göre en büyük farkı, bakır dahil tüm yarı mamul üretimlerini kendisinin yapmasıdır. Dışarıdan yarı mamul tedarik etmemektedir.

Değişken müşteri ihtiyaçlarına uyum sağlamak için Kablotek esnek çözümler sunmaktadır.

Avrupanın birçok sektörü büyük kablo tedarikçisi ürünlerimizi yaklaşık 25 yıldır güvenle kullanılmaktadır.